IV 10K DINOSAURIS MONCADA
25/11/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Francisco Javier Nunez Rodriguez | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:35:09 | 00:03:31 |
2 | 1 | Ignacio Sanmiguel Codina | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:35:44 | 00:03:34 |
3 | 2 | Manuel Lanzuela Pumareta | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:36:22 | 00:03:38 |
4 | 2 | Joan Antoni Pastor Torrijos | Independiente | Veterano B - M | 00:36:40 | 00:03:40 |
5 | 3 | Juanjo Gomez Vidal | Turia Sport Running | Veterano A - M | 00:36:58 | 00:03:42 |
6 | 3 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:37:27 | 00:03:45 |
7 | 4 | Jesus Chisbert Alonso | Independiente | Veterano A - M | 00:38:38 | 00:03:52 |
8 | 1 | Manolo Moreno Gandia | Independiente | Senior - M | 00:38:45 | 00:03:52 |
9 | 4 | Salvador Lopez Borrull | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:39:24 | 00:03:56 |
10 | 1 | Antoni Espinoza Galarreta | C.a. Marjana Chiva | Junior Promesa - M | 00:40:14 | 00:04:01 |
11 | 5 | Miguel Rodriguez Guillen | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - M | 00:41:06 | 00:04:07 |
12 | 6 | Quique Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:41:09 | 00:04:07 |
13 | 7 | Alejandro Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:41:11 | 00:04:07 |
14 | 8 | David Prieto Lopez | Desnivel+trail | Veterano A - M | 00:41:24 | 00:04:08 |
15 | 9 | Juanma Moreno Mercado | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:41:27 | 00:04:09 |
16 | 1 | Vicente Belloch Ferrer | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano C - M | 00:41:29 | 00:04:09 |
17 | 5 | Jose Luis Saiz Castellote | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:41:29 | 00:04:09 |
18 | 2 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 00:41:45 | 00:04:10 |
19 | 3 | Pedro Mora Berdun | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:42:19 | 00:04:14 |
20 | 2 | Jose Javier Lloria Martinez | Independiente | Senior - M | 00:43:00 | 00:04:18 |
21 | 10 | Jose Alfonso Marin Fernandez | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:43:03 | 00:04:18 |
22 | 3 | Andres Fajardo Valenzuela | Torrent Corre | Senior - M | 00:43:20 | 00:04:20 |
23 | 4 | Jose Garcia Martinez | Independiente | Senior - M | 00:43:40 | 00:04:22 |
24 | 6 | Juan Contreras Lucas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:44:42 | 00:04:28 |
25 | 7 | Cesar Garcia Mateos | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:45:18 | 00:04:32 |
26 | 8 | Manuel Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:45:18 | 00:04:32 |
27 | 11 | Jaime Sanchez Juarez | Independiente | Veterano A - M | 00:45:28 | 00:04:33 |
28 | 4 | Antonio Barajas Costa | Independiente | Veterano C - M | 00:45:46 | 00:04:35 |
29 | 12 | Ximo Orti Munoz | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:45:50 | 00:04:35 |
30 | 9 | Joaquin Garcia Donoso | Independiente | Veterano B - M | 00:46:06 | 00:04:37 |
31 | 13 | Israel Torralba Estreder | Independiente | Veterano A - M | 00:46:19 | 00:04:38 |
32 | 10 | Carlos Javier Domingo Figueres | C. A. Murcielagos | Veterano B - M | 00:46:19 | 04:38:00 |
33 | 5 | Juan Jose Vaz Saez | Torrent Corre | Senior - M | 00:47:34 | 00:04:45 |
34 | 6 | German Valles Perez | Independiente | Senior - M | 00:47:46 | 00:04:47 |
35 | 14 | Vicent Martinez Marco | Runners Ciutat De Valencia | Veterano A - M | 00:47:58 | 00:04:48 |
36 | 15 | Juan Moreno Valera | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:48:03 | 00:04:48 |
37 | 11 | Emilio Seco Javega | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:48:34 | 00:04:51 |
38 | 12 | Alfonso Javier Sanz Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:48:43 | 00:04:52 |
39 | 13 | Jose Sempere Parodi | Ultrafons Alacant | Veterano B - M | 00:49:22 | 00:04:56 |
40 | 14 | Ximo Martinez Carmona | Burjarunners | Veterano B - M | 00:49:28 | 00:04:57 |
41 | 5 | Fernando Berbegal Martinez | Torrent Runners | Veterano C - M | 00:49:36 | 00:04:58 |
42 | 6 | Juan Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:49:38 | 00:04:58 |
43 | 16 | Vicente Catala Borras | C.a. Alfara | Veterano A - M | 00:49:44 | 00:04:58 |
44 | 7 | Fran Cervera Gomez | Independiente | Senior - M | 00:49:46 | 00:04:59 |
45 | 7 | Luis Gasull Navarro | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano C - M | 00:49:48 | 00:04:59 |
46 | 15 | Jose Francisco Tarazona Valero | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:49:57 | 00:05:00 |
47 | 2 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior Promesa - M | 00:50:26 | 00:05:03 |
48 | 8 | Pepe Roig Ferrer | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - M | 00:50:29 | 00:05:03 |
49 | 17 | Oscar Medina Machancoses | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:50:39 | 00:05:04 |
50 | 16 | Vicente Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:51:51 | 00:05:11 |
51 | 17 | Aurelio Saez Salvador | Independiente | Veterano B - M | 00:52:43 | 00:05:16 |
52 | 9 | Jose Francisco Primo Alba | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:53:01 | 00:05:18 |
53 | 10 | Angel Rodriguez Martin | Independiente | Veterano C - M | 00:53:01 | 00:05:18 |
54 | 18 | Luis Arino Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:53:17 | 00:05:20 |
55 | 19 | Jose Vicente Civera Garrote | Independiente | Veterano B - M | 00:53:33 | 00:05:21 |
56 | 18 | Luis Deu Marzo | Independiente | Veterano A - M | 00:54:01 | 00:05:24 |
57 | 8 | Javier Macklinder Sanchez Galarreta | Independiente | Senior - M | 00:54:59 | 00:05:30 |
58 | 20 | Nicolas Leon Tamayo | Independiente | Veterano B - M | 00:55:19 | 00:05:32 |
59 | 11 | Jose Abad Bernat | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:56:03 | 00:05:36 |
60 | 12 | Gonzalo Perea Martinez | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:56:33 | 00:05:39 |
61 | 19 | Salvador Garcia Monserrat | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:56:43 | 00:05:40 |
62 | 21 | Manuel Monleon Monleon | Independiente | Veterano B - M | 00:56:47 | 00:05:41 |
63 | 13 | Salvador Martinez Garcia | Independiente | Veterano C - M | 00:57:05 | 00:05:42 |
64 | 22 | Carlos Pallares Cirugeda | Independiente | Veterano B - M | 00:57:57 | 00:05:48 |
65 | 14 | Avelino De La Paz Cerezo | C.a. Galapagos | Veterano C - M | 00:58:14 | 00:05:49 |
66 | 20 | Ignacio Garcia Gonzalez | Independiente | Veterano A - M | 00:59:32 | 00:05:57 |
67 | 15 | Jose Angel Munoz Falcon | C.c. A La Marxeta | Veterano C - M | 01:01:00 | 00:06:06 |
68 | 23 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 01:02:07 | 00:06:13 |
69 | 21 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 01:02:37 | 00:06:16 |
70 | 24 | Alberto Sanchez | Independiente | Veterano B - M | 01:04:19 | 00:06:26 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Mapi Del Coso Pozo | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:42:22 | 00:04:14 |
2 | 1 | Maria Jose Andres Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:44:42 | 00:04:28 |
3 | 1 | Liz Karina Fernandez Gauto | Torrent Corre | Senior - F | 00:46:13 | 00:04:37 |
4 | 2 | Maria Domingo Lozano | C.a. Marjana Chiva | Veterano B - F | 00:46:26 | 00:04:39 |
5 | 3 | Irene Quintero Briceno | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - F | 00:47:20 | 00:04:44 |
6 | 4 | Clara Catala Garcia | C.a. Vilamarxant | Veterano B - F | 00:47:41 | 00:04:46 |
7 | 2 | Mª Carmen Aranda Banda | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - F | 00:48:32 | 00:04:51 |
8 | 2 | Elena Trunova | Alex Campos Team | Veterano A - F | 00:49:00 | 00:04:54 |
9 | 5 | Rosa Maria Garrote De Miguel | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:51:13 | 00:05:07 |
10 | 6 | Susana Catala Garcia | C.a. Vilamarxant | Veterano B - F | 00:51:59 | 00:05:12 |
11 | 3 | Michelle Harrison Munoz | Independiente | Senior - F | 00:53:12 | 00:05:19 |
12 | 3 | Sonia Alberca Ortuno | Independiente | Veterano A - F | 00:54:01 | 00:05:24 |
13 | 4 | Lucia Gonzalez Sanahuja | Independiente | Senior - F | 00:55:01 | 00:05:30 |
14 | 1 | Imma Comes Iglesia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - F | 00:57:39 | 00:05:46 |
15 | 7 | Elena Sanz Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:57:40 | 00:05:46 |
16 | 8 | Esperanza Rubio Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:57:41 | 00:05:46 |
17 | 9 | Teresa Gil Mas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:57:41 | 00:05:46 |
18 | 4 | Vanesa Parra Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:59:21 | 00:05:56 |
19 | 2 | Amparo Brull Martinez | C.c. A La Marxeta | Veterano C - F | 01:01:00 | 00:06:06 |
20 | 10 | Maria Victoria Jimenez Castell | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 01:04:07 | 00:06:25 |
21 | 5 | Nerea Tomas Navarro | C.a. Alfara | Senior - F | 01:04:10 | 00:06:25 |
22 | 11 | Karina Olery | Torrent Runners | Veterano B - F | 01:04:19 | 00:06:26 |
Clasificación Equips Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.a. Sense Limits Aldaia | 67 | Salvador Lopez Borrull => Pts: 9 - 00:39:24 (00:03:56) Juanma Moreno Mercado => Pts: 15 - 00:41:27 (00:04:09) Jose Luis Saiz Castellote => Pts: 17 - 00:41:29 (00:04:09) Maria Jose Andres Garcia => Pts: 26 - 00:44:42 (00:04:28) |
2 | Torrent Corre | 113 | Pedro Mora Berdun => Pts: 19 - 00:42:19 (00:04:14) Andres Fajardo Valenzuela => Pts: 23 - 00:43:20 (00:04:20) Liz Karina Fernandez Gauto => Pts: 33 - 00:46:13 (00:04:37) Juan Jose Vaz Saez => Pts: 38 - 00:47:34 (00:04:45) |
3 | Escuela Del Corredor Paco Milan | 156 | Ignacio Sanmiguel Codina => Pts: 2 - 00:35:44 (00:03:34) Mª Carmen Aranda Banda => Pts: 43 - 00:48:32 (00:04:51) Luis Gasull Navarro => Pts: 53 - 00:49:48 (00:04:59) Rosa Maria Garrote De Miguel => Pts: 58 - 00:51:13 (00:05:07) |
4 | Torrent Runners | 187 | Jose Alfonso Marin Fernandez => Pts: 22 - 00:43:03 (00:04:18) Ximo Orti Munoz => Pts: 31 - 00:45:50 (00:04:35) Juan Moreno Valera => Pts: 42 - 00:48:03 (00:04:48) Karina Olery => Pts: 92 - 01:04:19 (00:06:26) |