VII GRAN FONS NOCTURN ALFAFAR
31/08/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | David Blay Martinez | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:55:07 | 00:03:40 |
2 | 1 | Francisco Javier Nunez Rodriguez | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:55:11 | 00:03:41 |
3 | 1 | Juan Jose Lopez Villanueva | Independiente | Senior - M | 00:55:38 | 00:03:43 |
4 | 2 | David Almenar Catala | Independiente | Senior - M | 00:55:43 | 00:03:43 |
5 | 2 | Ignacio Sanmiguel Codina | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:57:01 | 00:03:48 |
6 | 2 | Joan Antoni Pastor Torrijos | Independiente | Veterano B - M | 00:57:16 | 00:03:49 |
7 | 3 | Cesar Cabrero Reyes | Tragaleguas.org | Senior - M | 00:57:42 | 00:03:51 |
8 | 3 | Manuel Lanzuela Pumareta | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:58:42 | 00:03:55 |
9 | 3 | Javier Soliz Valdivia | Independiente | Veterano B - M | 00:58:50 | 00:03:55 |
10 | 4 | Vicente Marcos Climent | C.a. Von Hippel Lindau | Veterano B - M | 01:00:38 | 00:04:03 |
11 | 4 | Ivan Bayon Prieto | Independiente | Senior - M | 01:02:09 | 00:04:09 |
12 | 5 | Salvador Lopez Borrull | Independiente | Veterano B - M | 01:02:45 | 00:04:11 |
13 | 1 | Antoni Espinoza Galarreta | C.a. Marjana Chiva | Junior Promesa - M | 01:03:05 | 00:04:12 |
14 | 4 | Juanma Moreno Mercado | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 01:04:32 | 00:04:18 |
15 | 5 | Mario Fernandez Sanchez | Independiente | Veterano A - M | 01:04:33 | 00:04:18 |
16 | 1 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 01:04:48 | 00:04:19 |
17 | 6 | Miguel Rodriguez Guillen | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - M | 01:05:09 | 00:04:21 |
18 | 5 | Manolo Moreno Gandia | Independiente | Senior - M | 01:05:20 | 00:04:21 |
19 | 2 | Vicente Belloch Ferrer | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano C - M | 01:05:47 | 00:04:23 |
20 | 6 | Juan Jose Vaz Saez | Torrent Corre | Senior - M | 01:06:11 | 00:04:25 |
21 | 6 | Santiago Piquer Rosello | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 01:07:01 | 00:04:28 |
22 | 7 | Andres Fajardo Valenzuela | Torrent Corre | Senior - M | 01:07:13 | 00:04:29 |
23 | 7 | Jose Gandia Vidal | Independiente | Veterano A - M | 01:07:16 | 00:04:29 |
24 | 7 | Jose Luis Saiz Castellote | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 01:07:20 | 00:04:29 |
25 | 8 | Rafa Vilanova Romero | Torrent Runners | Veterano A - M | 01:07:48 | 00:04:31 |
26 | 8 | Diego Izquierdo Campos | Independiente | Senior - M | 01:08:11 | 00:04:33 |
27 | 9 | Jose Garcia Martinez | Independiente | Senior - M | 01:08:34 | 00:04:34 |
28 | 9 | David Prieto Lopez | Desnivel+trail | Veterano A - M | 01:08:48 | 00:04:35 |
29 | 10 | Jose Javier Lloria Martinez | Independiente | Senior - M | 01:08:48 | 00:04:35 |
30 | 3 | Javier Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 01:09:35 | 00:04:38 |
31 | 10 | Jose Vicente Olid Castillo | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 01:09:40 | 00:04:39 |
32 | 8 | Raul Espinosa Soriano | C.d. Nolimits Tri&trail Team | Veterano B - M | 01:09:41 | 00:04:39 |
33 | 11 | Jesus Esteban Contreras | Independiente | Veterano A - M | 01:10:54 | 00:04:44 |
34 | 12 | Rafa Marin Pastrana | Independiente | Veterano A - M | 01:11:02 | 00:04:44 |
35 | 13 | Miguel Angel Valles Perez | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 01:11:25 | 00:04:46 |
36 | 11 | Alberto Marin Pastrana | Independiente | Senior - M | 01:11:26 | 00:04:46 |
37 | 14 | Quique Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 01:11:29 | 00:04:46 |
38 | 12 | Jose R Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 01:11:30 | 00:04:46 |
39 | 9 | Carlos Javier Domingo Figueres | C. A. Murcielagos | Veterano B - M | 01:12:02 | 00:04:48 |
40 | 4 | Antonio Lopera Lopez | Independiente | Veterano C - M | 01:12:02 | 00:04:48 |
41 | 10 | Cesar Garcia Mateos | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 01:12:33 | 00:04:50 |
42 | 11 | Manuel Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 01:12:34 | 00:04:50 |
43 | 15 | Ramon Bartual Collado | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 01:12:35 | 00:04:50 |
44 | 16 | Alejandro Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 01:12:47 | 00:04:51 |
45 | 17 | Israel Torralba Estreder | Independiente | Veterano A - M | 01:14:16 | 00:04:57 |
46 | 18 | Jose Vicente Soler Olmedilla | Bxm Betera | Veterano A - M | 01:14:36 | 00:04:58 |
47 | 5 | Antonio Barajas Costa | Independiente | Veterano C - M | 01:16:05 | 00:05:04 |
48 | 19 | Alberto Castro Ten | Independiente | Veterano A - M | 01:16:06 | 00:05:04 |
49 | 20 | Juan Ramon Gomez Sotos | Independiente | Veterano A - M | 01:16:10 | 00:05:05 |
50 | 6 | Ramon Martin Ramirez | Www.angelasabater.com | Veterano C - M | 01:16:13 | 00:05:05 |
51 | 21 | Juan Moreno Valera | Torrent Runners | Veterano A - M | 01:16:37 | 00:05:06 |
52 | 22 | Martin Alarcon Ruiz | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 01:16:38 | 00:05:07 |
53 | 12 | Toni Perez Gomez | Independiente | Veterano B - M | 01:16:54 | 00:05:08 |
54 | 13 | Emilio Seco Javega | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 01:17:49 | 00:05:11 |
55 | 7 | Fernando Berbegal Martinez | Torrent Runners | Veterano C - M | 01:17:50 | 00:05:11 |
56 | 14 | Jose Sempere Parodi | Ultrafons Alacant | Veterano B - M | 01:17:53 | 00:05:12 |
57 | 8 | Juan Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 01:18:40 | 00:05:15 |
58 | 13 | Luis Rodrigo Martinez | Runners Ciutat De Valencia | Senior - M | 01:19:04 | 00:05:16 |
59 | 15 | Vicente Banos Arratia | Independiente | Veterano B - M | 01:19:12 | 00:05:17 |
60 | 14 | Fran Cervera Gomez | Independiente | Senior - M | 01:19:15 | 00:05:17 |
61 | 23 | Vicent Martinez Marco | Runners Ciutat De Valencia | Veterano A - M | 01:19:33 | 00:05:18 |
62 | 15 | Adolfo Fortea Fortes | C. A. Murcielagos | Senior - M | 01:19:42 | 00:05:19 |
63 | 16 | German Valles Perez | Independiente | Senior - M | 01:20:55 | 00:05:24 |
64 | 9 | Jose Cecilia Marin | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - M | 01:21:30 | 00:05:26 |
65 | 24 | Vicente Catala Borras | C.a. Alfara | Veterano A - M | 01:21:42 | 00:05:27 |
66 | 16 | Aurelio Saez Salvador | Independiente | Veterano B - M | 01:21:51 | 00:05:27 |
67 | 10 | Jose Francisco Primo Alba | Independiente | Veterano C - M | 01:21:54 | 00:05:28 |
68 | 11 | Paco Sanmiguel Hueso | Colla El Parotet | Veterano C - M | 01:22:13 | 00:05:29 |
69 | 25 | Ignacio Garcia Gonzalez | Independiente | Veterano A - M | 01:22:33 | 00:05:30 |
70 | 26 | Agustin Perez Suarez | Independiente | Veterano A - M | 01:24:03 | 00:05:36 |
71 | 12 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 01:24:36 | 00:05:38 |
72 | 17 | Nicolas Leon Tamayo | Independiente | Veterano B - M | 01:26:13 | 00:05:45 |
73 | 13 | Angel Rodriguez Martin | Independiente | Veterano C - M | 01:26:37 | 00:05:46 |
74 | 14 | Angel Lopez Munoz | C.a. Avapace Corre | Veterano C - M | 01:27:35 | 00:05:50 |
75 | 27 | Ramon Munoz | Independiente | Veterano A - M | 01:30:14 | 00:06:01 |
76 | 28 | Julio Benavides Puerta | Independiente | Veterano A - M | 01:30:23 | 00:06:02 |
77 | 18 | Jose Vicente Civera Garrote | Independiente | Veterano B - M | 01:30:32 | 00:06:02 |
78 | 19 | Luis Arino Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 01:31:54 | 00:06:08 |
79 | 15 | Avelino De La Paz Cerezo | C.a. Galapagos | Veterano C - M | 01:32:25 | 00:06:10 |
80 | 20 | Carlos Pallares Cirugeda | Independiente | Veterano B - M | 01:33:08 | 00:06:13 |
81 | 21 | Joaquin Garcia Donoso | Independiente | Veterano B - M | 01:33:51 | 00:06:15 |
82 | 29 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 01:33:58 | 00:06:16 |
83 | 22 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 01:34:58 | 00:06:20 |
84 | 23 | Vicente Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 01:36:59 | 00:06:28 |
85 | 16 | Jose Abad Bernat | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 01:38:15 | 00:06:33 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Marilo Colomino Lechuga | Urban Running Castellon | Veterano A - F | 01:10:20 | 00:04:41 |
2 | 1 | Liz Karina Fernandez Gauto | Torrent Corre | Senior - F | 01:12:13 | 00:04:49 |
3 | 1 | Maria Jose Andres Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 01:12:33 | 00:04:50 |
4 | 2 | Mjose Padilla Paula | 100% Team Benetusser | Veterano A - F | 01:12:52 | 00:04:51 |
5 | 2 | Maria Domingo Lozano | C.a. Marjana Chiva | Veterano B - F | 01:12:55 | 00:04:52 |
6 | 3 | Irene Quintero Briceno | Independiente | Veterano B - F | 01:15:05 | 00:05:00 |
7 | 3 | Almudena Lopez Villanueva | Redolat Team | Veterano A - F | 01:19:27 | 00:05:18 |
8 | 4 | Vanessa Rueda Rios | Redolat Team | Veterano A - F | 01:21:46 | 00:05:27 |
9 | 4 | M Lluch Blasco | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 01:23:46 | 00:05:35 |
10 | 5 | Belen Cano Moyano | Torrent Runners | Veterano A - F | 01:24:41 | 00:05:39 |
11 | 2 | Lorena Parrilla Recuero | Independiente | Senior - F | 01:25:39 | 00:05:43 |
12 | 6 | Pili Crespo | Torrent Runners | Veterano A - F | 01:26:25 | 00:05:46 |
13 | 3 | Michelle Harrison Munoz | Independiente | Senior - F | 01:30:14 | 00:06:01 |
14 | 4 | Lucia Gonzalez Sanahuja | Independiente | Senior - F | 01:37:43 | 00:06:31 |
15 | 7 | Vanesa Parra Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 01:40:48 | 00:06:43 |
16 | 5 | Lourdes Blasco Blasco | River Runners | Veterano B - F | 01:43:01 | 00:06:52 |
Clasificación Equips Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | C.a. Sense Limits Aldaia | 112 | Juanma Moreno Mercado => Pts: 14 - 01:04:32 (00:04:18) Jose Luis Saiz Castellote => Pts: 24 - 01:07:20 (00:04:29) Jose Vicente Olid Castillo => Pts: 31 - 01:09:40 (00:04:39) Maria Jose Andres Garcia => Pts: 43 - 01:12:33 (00:04:50) |
2 | Torrent Corre | 114 | Juan Jose Vaz Saez => Pts: 20 - 01:06:11 (00:04:25) Andres Fajardo Valenzuela => Pts: 22 - 01:07:13 (00:04:29) Javier Munoz Serrano => Pts: 30 - 01:09:35 (00:04:38) Liz Karina Fernandez Gauto => Pts: 42 - 01:12:13 (00:04:49) |
3 | Torrent Runners | 224 | Rafa Vilanova Romero => Pts: 25 - 01:07:48 (00:04:31) Juan Moreno Valera => Pts: 57 - 01:16:37 (00:05:06) Fernando Berbegal Martinez => Pts: 61 - 01:17:50 (00:05:11) Belen Cano Moyano => Pts: 81 - 01:24:41 (00:05:39) |