XXXI VOLTA A PEU I VOLTETA D'ALAQUÀS
05/05/2018
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Miguel Serrador | Independiente | Veterano A - M | 00:34:00 | 00:03:24 |
2 | 1 | Francisco Javier Nunez Rodriguez | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:34:56 | 00:03:29 |
3 | 2 | Manuel Herrero Oliva | Independiente | Veterano A - M | 00:35:14 | 00:03:31 |
4 | 1 | David Almenar Catala | Green Power Sports Team | Senior - M | 00:35:19 | 00:03:31 |
5 | 2 | Juan Jose Lopez Villanueva | Independiente | Senior - M | 00:35:24 | 00:03:32 |
6 | 3 | Fran Barbera Bru | Crespo Runners | Senior - M | 00:35:53 | 00:03:35 |
7 | 2 | Joan Antoni Pastor Torrijos | Independiente | Veterano B - M | 00:36:01 | 00:03:36 |
8 | 4 | Raul Gracia Rodriguez | Turia Sport Running | Senior - M | 00:36:14 | 00:03:37 |
9 | 3 | Francisco Miguel Martinez Alos | Gaes Running Team | Veterano A - M | 00:36:15 | 00:03:37 |
10 | 5 | Juan Jose Vaz Saez | Torrent Corre | Senior - M | 00:36:56 | 00:03:41 |
11 | 3 | Julio Gadea Cervera | Green Power Sports Team | Veterano B - M | 00:37:17 | 00:03:43 |
12 | 4 | Jesus Chisbert Alonso | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:37:22 | 00:03:44 |
13 | 6 | Jorge Lopez Ramos | Crespo Runners | Senior - M | 00:37:26 | 00:03:44 |
14 | 5 | Toni Barberan | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:37:30 | 00:03:45 |
15 | 7 | Manolo Moreno Gandia | Independiente | Senior - M | 00:38:04 | 00:03:48 |
16 | 6 | Juanjo Gomez Vidal | Turia Sport Running | Veterano A - M | 00:38:04 | 00:03:48 |
17 | 7 | Jose Roman Alonso Ortiz | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:38:20 | 00:03:50 |
18 | 4 | Andres Bolinches Ariza | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - M | 00:38:22 | 00:03:50 |
19 | 8 | Ivan Manuel Guerrero Cabeza | Fentca Running | Senior - M | 00:38:38 | 00:03:51 |
20 | 8 | Vicente Grau Calvo | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:38:46 | 00:03:52 |
21 | 9 | Alejandro Jose Abad Garcia | C. A. Murcielagos | Senior - M | 00:38:56 | 00:03:53 |
22 | 9 | Israel Gonzalo Vicente | Som Passatge | Veterano A - M | 00:39:05 | 00:03:54 |
23 | 5 | Salvador Lopez Borrull | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:39:15 | 00:03:55 |
24 | 10 | Pedro Pedrajas Sena | Independiente | Veterano A - M | 00:39:23 | 00:03:56 |
25 | 6 | Luis Lino Usedo | Independiente | Veterano B - M | 00:39:34 | 00:03:57 |
26 | 7 | Jorge Carrion Taberner | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - M | 00:39:37 | 00:03:57 |
27 | 8 | Juan Contreras Lucas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:39:49 | 00:03:58 |
28 | 9 | Santiago Piquer Rosello | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:39:55 | 00:03:59 |
29 | 1 | Francisco Martinez Soto | Independiente | Veterano C - M | 00:40:02 | 00:04:00 |
30 | 10 | Andres Fajardo Valenzuela | Torrent Corre | Senior - M | 00:40:07 | 00:04:00 |
31 | 11 | Diego Izquierdo Campos | Independiente | Senior - M | 00:40:21 | 00:04:02 |
32 | 11 | Miguel Rodriguez Guillen | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - M | 00:40:27 | 00:04:02 |
33 | 12 | Jose Gandia Vidal | Independiente | Veterano A - M | 00:40:39 | 00:04:03 |
34 | 10 | Vicente Marcos Climent | C.a. Von Hippel Lindau | Veterano B - M | 00:40:39 | 00:04:03 |
35 | 12 | David Herraiz Cea | Independiente | Senior - M | 00:40:44 | 00:04:04 |
36 | 13 | Vicente Ibars Chulvi | Ct Rehab Esport Aldaia | Senior - M | 00:40:46 | 00:04:04 |
37 | 13 | Sergio Calderon Sanchis | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:40:46 | 00:04:04 |
38 | 14 | Juanma Moreno Mercado | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:40:51 | 00:04:05 |
39 | 15 | Mario Garde Olcina | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:41:29 | 00:04:08 |
40 | 16 | Alejandro Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:41:29 | 00:04:08 |
41 | 11 | Juan Carlos Mayordomo Hernandez | C.a. Peus Lleugers | Veterano B - M | 00:41:34 | 00:04:09 |
42 | 17 | Quique Gimeno Arlandis | Independiente | Veterano A - M | 00:41:37 | 00:04:09 |
43 | 2 | Javier Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:41:40 | 00:04:10 |
44 | 18 | Pedro Resa Morales | C.a. Von Hippel Lindau | Veterano A - M | 00:41:44 | 00:04:10 |
45 | 19 | Antoni Arenas Caliz | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - M | 00:42:09 | 00:04:12 |
46 | 20 | Luis Lopez Latorre | C.a. Utiel | Veterano A - M | 00:42:13 | 00:04:13 |
47 | 1 | Gines Tello Garcia | Independiente | Junior Promesa - M | 00:42:25 | 00:04:14 |
48 | 21 | Ximo Orti Munoz | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:42:25 | 00:04:14 |
49 | 3 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 00:42:33 | 00:04:15 |
50 | 12 | Francisco Garcia Barrantes | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:42:38 | 00:04:15 |
51 | 22 | Martin Alarcon Ruiz | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:42:39 | 00:04:15 |
52 | 23 | Rafa Vilanova Romero | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:42:42 | 00:04:16 |
53 | 24 | David Prieto Lopez | Desnivel+trail | Veterano A - M | 00:42:44 | 00:04:16 |
54 | 4 | Pedro Mora Berdun | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:42:53 | 00:04:17 |
55 | 2 | Antoni Espinoza Galarreta | C.a. Marjana Chiva | Junior Promesa - M | 00:42:54 | 00:04:17 |
56 | 25 | Mario De La Cruz | Taulains Alfafar | Veterano A - M | 00:42:59 | 00:04:17 |
57 | 14 | Jose Garcia Martinez | Independiente | Senior - M | 00:43:00 | 00:04:18 |
58 | 26 | Vicent Ribes Badia | Crespo Runners | Veterano A - M | 00:43:13 | 00:04:19 |
59 | 13 | Manuel Sanmartin Romeu | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:43:14 | 00:04:19 |
60 | 14 | Juan Pastor Calvo | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:43:30 | 00:04:21 |
61 | 15 | Juan Carlos Fortea Martin | S.m. C.a. Quart De Poblet | Veterano B - M | 00:43:39 | 00:04:21 |
62 | 27 | Jose Alfonso Marin Fernandez | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:43:40 | 00:04:22 |
63 | 15 | Jose Javier Lloria Martinez | Independiente | Senior - M | 00:43:41 | 00:04:22 |
64 | 28 | Jose Vicente Olid Castillo | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:43:58 | 00:04:23 |
65 | 29 | Jaime Sanchez Juarez | Independiente | Veterano A - M | 00:44:01 | 00:04:24 |
66 | 16 | Sergio Lopez Espejo | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - M | 00:44:02 | 00:04:24 |
67 | 16 | Raul Espinosa Soriano | C.d. Nolimits Tri&trail Team | Veterano B - M | 00:44:20 | 00:04:26 |
68 | 17 | Jose Julian Giron Quilez | Burjarunners | Veterano B - M | 00:44:21 | 00:04:26 |
69 | 5 | Juan Lorente Royo | Independiente | Veterano C - M | 00:44:33 | 00:04:27 |
70 | 6 | Miguel Juan Bernal Gimenez | Independiente | Veterano C - M | 00:44:43 | 00:04:28 |
71 | 7 | Antonio Lopera Lopez | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:45:04 | 00:04:30 |
72 | 18 | Carlos Javier Domingo Figueres | C. A. Murcielagos | Veterano B - M | 00:45:04 | 00:04:30 |
73 | 30 | Paco Garcia | Independiente | Veterano A - M | 00:45:08 | 00:04:30 |
74 | 31 | Juan Moreno Valera | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:45:12 | 00:04:31 |
75 | 19 | Fco Javier Alapont Raga | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano B - M | 00:45:15 | 00:04:31 |
76 | 8 | Francisco Escuriet Lopez | Independiente | Veterano C - M | 00:45:26 | 00:04:32 |
77 | 32 | Celso Alonso Mas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:45:30 | 00:04:33 |
78 | 9 | Antonio Barajas Costa | Independiente | Veterano C - M | 00:45:49 | 00:04:34 |
79 | 20 | Nicomedes Taberner Taberner | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:46:07 | 00:04:36 |
80 | 10 | Fernando Berbegal Martinez | Torrent Runners | Veterano C - M | 00:46:08 | 00:04:36 |
81 | 21 | Francisco Jose Tarrega Gil | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - M | 00:46:13 | 00:04:37 |
82 | 11 | Ramon Martin Ramirez | Www.angelasabater.com | Veterano C - M | 00:46:24 | 00:04:38 |
83 | 17 | Miguel Vizuete Gomez | C.a. Sense Limits Aldaia | Senior - M | 00:46:28 | 00:04:38 |
84 | 33 | Sergio Anaya | Independiente | Veterano A - M | 00:46:32 | 00:04:39 |
85 | 34 | Jose Francisco Pardo Valiente | Independiente | Veterano A - M | 00:46:45 | 00:04:40 |
86 | 22 | Jose Maria Luna Huete | Independiente | Veterano B - M | 00:46:48 | 00:04:40 |
87 | 35 | Israel Torralba Estreder | Independiente | Veterano A - M | 00:47:00 | 00:04:42 |
88 | 36 | Rafael Perales Ferrandiz | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:47:03 | 00:04:42 |
89 | 18 | Oscar Belinchon Belda | C.a. Vila De Alaquas | Senior - M | 00:47:37 | 00:04:45 |
90 | 23 | Manuel Garcia Garcia | Independiente | Veterano B - M | 00:47:38 | 00:04:45 |
91 | 24 | Jose Vicente Alos Perez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - M | 00:47:53 | 00:04:47 |
92 | 19 | Fran Cervera Gomez | Independiente | Senior - M | 00:47:59 | 00:04:47 |
93 | 25 | Jose Maria Garcia Fernandez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:48:03 | 00:04:48 |
94 | 12 | Jose Cecilia Marin | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - M | 00:48:16 | 00:04:49 |
95 | 20 | German Valles Perez | Independiente | Senior - M | 00:48:18 | 00:04:49 |
96 | 13 | Juan Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:48:21 | 00:04:50 |
97 | 14 | Luis Gasull Navarro | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano C - M | 00:48:34 | 00:04:51 |
98 | 15 | Gonzalo Perea Martinez | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:48:40 | 00:04:52 |
99 | 37 | Josep Rius Benito | Independiente | Veterano A - M | 00:48:43 | 00:04:52 |
100 | 16 | Pepe Roig Ferrer | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - M | 00:48:43 | 00:04:52 |
101 | 38 | Juan Ramon Gomez Sotos | Independiente | Veterano A - M | 00:48:43 | 00:04:52 |
102 | 21 | Joan Nacher Ortiz | Independiente | Senior - M | 00:49:30 | 00:04:57 |
103 | 22 | Javier Macklinder Sanchez Galarreta | Independiente | Senior - M | 00:49:30 | 00:04:57 |
104 | 26 | Ramon Sanchis Gimeno | Independiente | Veterano B - M | 00:49:30 | 00:04:57 |
105 | 39 | Vicente Catala Borras | C.a. Alfara | Veterano A - M | 00:49:34 | 00:04:57 |
106 | 40 | Vicent Martinez Marco | Runners Ciutat De Valencia | Veterano A - M | 00:49:41 | 00:04:58 |
107 | 27 | Emilio Seco Javega | C.a. Running Catarroja | Veterano B - M | 00:49:49 | 00:04:58 |
108 | 17 | Paquito Sanchez Velasco | Independiente | Veterano C - M | 00:49:59 | 00:04:59 |
109 | 28 | Cesar Garcia Mateos | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:50:07 | 00:05:00 |
110 | 41 | Oscar Medina Machancoses | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:50:09 | 00:05:00 |
111 | 23 | Jose R Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 00:50:17 | 00:05:01 |
112 | 24 | Rafa Domenech Chornet | Crespo Runners | Senior - M | 00:50:17 | 00:05:01 |
113 | 42 | Salvador Garcia Monserrat | The Kenyan Urban Way | Veterano A - M | 00:50:19 | 00:05:01 |
114 | 29 | Aurelio Saez Salvador | Independiente | Veterano B - M | 00:50:25 | 00:05:02 |
115 | 18 | Alberto Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:50:30 | 00:05:03 |
116 | 43 | Ricar Sanjuan Pla | Independiente | Veterano A - M | 00:50:31 | 00:05:03 |
117 | 19 | Jose Francisco Primo Alba | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:50:49 | 00:05:04 |
118 | 44 | Ignacio Garcia Gonzalez | Independiente | Veterano A - M | 00:50:57 | 00:05:05 |
119 | 30 | Joaquin Garcia Donoso | Independiente | Veterano B - M | 00:50:58 | 00:05:11 |
120 | 31 | Jose Sempere Parodi | Ultrafons Alacant | Veterano B - M | 00:51:10 | 00:05:07 |
121 | 20 | Angel Rodriguez Martin | Independiente | Veterano C - M | 00:51:27 | 00:05:08 |
122 | 32 | Alberto Sanchez | Independiente | Veterano B - M | 00:51:32 | 00:05:09 |
123 | 45 | Jose Manuel Orti Munoz | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:51:33 | 00:05:09 |
124 | 25 | Jose Cecilia Rodriguez | C.a. Sense Limits Aldaia | Senior - M | 00:51:42 | 00:05:10 |
125 | 33 | Jesus Fernandez Pla | C.a. Avapace Corre | Veterano B - M | 00:51:48 | 00:05:10 |
126 | 26 | Ivan Puig Villalon | Ct Rehab Esport Aldaia | Senior - M | 00:51:48 | 00:05:10 |
127 | 34 | Ximo Martinez Carmona | Burjarunners | Veterano B - M | 00:51:59 | 00:05:11 |
128 | 35 | Alberto Palacios | Independiente | Veterano B - M | 00:52:02 | 00:05:12 |
129 | 36 | Francisco Artero Romero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:52:09 | 00:05:12 |
130 | 37 | Jose Francisco Tarazona Valero | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:52:38 | 00:05:15 |
131 | 38 | Tomas Ramon Puchalt Mocholi | C. A. Murcielagos | Veterano B - M | 00:52:55 | 00:05:17 |
132 | 27 | David Ruiz Fernandez | C.a. Avapace Corre | Senior - M | 00:52:55 | 00:05:17 |
133 | 39 | Paco Pardo Marri | Independiente | Veterano B - M | 00:53:04 | 00:05:18 |
134 | 46 | Agustin Perez Suarez | Independiente | Veterano A - M | 00:53:04 | 00:05:18 |
135 | 47 | Francisco Moreno Lopez | Independiente | Veterano A - M | 00:53:30 | 00:05:21 |
136 | 40 | Jose Manuel Sanz Sanz | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:53:40 | 00:05:22 |
137 | 21 | Jose Maria Zambrana Rios | Galgos Silla | Veterano C - M | 00:53:40 | 00:05:22 |
138 | 22 | Francisco Moreno Rincon | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:54:33 | 00:05:27 |
139 | 48 | Raul Perez Villagrasa | Independiente | Veterano A - M | 00:54:48 | 00:05:28 |
140 | 28 | Luis Rodrigo Martinez | Runners Ciutat De Valencia | Senior - M | 00:54:52 | 00:05:29 |
141 | 41 | Jesus Sahuquillo Salvador | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:54:55 | 00:05:29 |
142 | 49 | Ramon Munoz | Independiente | Veterano A - M | 00:55:18 | 00:05:31 |
143 | 50 | Juan Manuel Martinez Valiente | Independiente | Veterano A - M | 00:55:19 | 00:05:31 |
144 | 23 | Jose Abad Bernat | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 00:55:19 | 00:05:31 |
145 | 51 | Israel Sotos Conde | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano A - M | 00:55:40 | 00:05:34 |
146 | 52 | Jose Javier Del Coso Pozo | Redolat Team | Veterano A - M | 00:55:48 | 00:05:34 |
147 | 53 | Pedro Castillo Del Amo | Els Caragolets Valencia | Veterano A - M | 00:56:32 | 00:05:39 |
148 | 54 | Jesus Esteban Contreras | Independiente | Veterano A - M | 00:56:37 | 00:05:39 |
149 | 42 | Cesar Tello Tarazon | Independiente | Veterano B - M | 00:57:42 | 00:05:46 |
150 | 24 | Francesc Llobell Mas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - M | 00:57:49 | 00:05:46 |
151 | 25 | Avelino De La Paz Cerezo | C.a. Galapagos | Veterano C - M | 00:58:05 | 00:05:48 |
152 | 43 | Luis Arino Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:58:33 | 00:05:51 |
153 | 44 | Domingo Fuentes Medina | Independiente | Veterano B - M | 00:58:33 | 00:05:51 |
154 | 55 | Emilio Ramon Munoz | Los Tordos | Veterano A - M | 00:59:13 | 00:05:55 |
155 | 45 | Vicente Bort Moreno | Independiente | Veterano B - M | 00:59:21 | 00:05:56 |
156 | 46 | Jose Luis Arnedo Cabanero | Cmr Kikemoret | Veterano B - M | 00:59:21 | 00:05:56 |
157 | 47 | Jose Vicente Civera Garrote | Independiente | Veterano B - M | 00:59:23 | 00:05:56 |
158 | 48 | Carlos Pallares Cirugeda | Independiente | Veterano B - M | 00:59:24 | 00:05:56 |
159 | 26 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:59:32 | 00:05:57 |
160 | 27 | Salvador Martinez Garcia | Independiente | Veterano C - M | 00:59:39 | 00:05:57 |
161 | 49 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 01:00:16 | 00:00:01 |
162 | 28 | Jose Angel Munoz Falcon | C.c. A La Marxeta | Veterano C - M | 01:00:37 | 00:00:03 |
163 | 56 | Andres Nieto Xerri | Independiente | Veterano A - M | 01:01:31 | 00:00:09 |
164 | 29 | Alejandro Gil Chaves | Independiente | Senior - M | 01:01:44 | 00:00:10 |
165 | 50 | Jose Vicente Llinares Carbonell | Toprun By Metaesport | Veterano B - M | 01:01:53 | 00:00:11 |
166 | 57 | Angel Josep Rochina Tarrega | Independiente | Veterano A - M | 01:03:27 | 00:00:20 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Mapi Del Coso Pozo | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:40:42 | 00:04:04 |
2 | 1 | Leo Brox Martinez | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - F | 00:43:05 | 00:04:18 |
3 | 2 | Marilo Colomino Lechuga | Independiente | Veterano A - F | 00:44:15 | 00:04:25 |
4 | 1 | Liz Karina Fernandez Gauto | Torrent Corre | Senior - F | 00:45:14 | 00:04:31 |
5 | 2 | Maria Jose Andres Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:45:30 | 00:04:33 |
6 | 3 | Maria Domingo Lozano | C.a. Marjana Chiva | Veterano B - F | 00:46:58 | 00:04:41 |
7 | 4 | Irene Quintero Briceno | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - F | 00:47:13 | 00:04:43 |
8 | 5 | Clara Catala Garcia | C.a. Vilamarxant | Veterano B - F | 00:47:30 | 00:04:45 |
9 | 2 | Mª Carmen Aranda Banda | Escuela Del Corredor Paco Milan | Senior - F | 00:47:38 | 00:04:45 |
10 | 6 | Alicia Gil Martinez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - F | 00:48:24 | 00:04:50 |
11 | 3 | Belen Cano Moyano | Torrent Runners | Veterano A - F | 00:48:44 | 00:04:52 |
12 | 4 | Almudena Lopez Villanueva | Redolat Team | Veterano A - F | 00:49:49 | 00:04:58 |
13 | 5 | Begona Colomer Ferrero | The Kenyan Urban Way | Veterano A - F | 00:50:22 | 00:05:02 |
14 | 7 | Montse Ribas Ochoa | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - F | 00:51:01 | 00:05:06 |
15 | 6 | Marta Ortega | The Kenyan Urban Way | Veterano A - F | 00:51:47 | 00:05:10 |
16 | 8 | Ascension Jimenez Fernandez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:52:10 | 00:05:13 |
17 | 9 | Susana Catala Garcia | C.a. Vilamarxant | Veterano B - F | 00:52:49 | 00:05:16 |
18 | 10 | Ana Dominguez Luna | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:52:55 | 00:05:17 |
19 | 11 | Isabel Fernadnez Gasco | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:53:03 | 00:05:18 |
20 | 12 | Rosa Maria Garrote De Miguel | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:54:37 | 00:05:27 |
21 | 7 | Maria Ledran | Independiente | Veterano A - F | 00:54:51 | 00:05:29 |
22 | 8 | Maria Elizabeth Paulista Bonet | Taulains Alfafar | Veterano A - F | 00:54:55 | 00:05:29 |
23 | 3 | Michelle Harrison Munoz | Independiente | Senior - F | 00:55:18 | 00:05:31 |
24 | 9 | Mari Carmen Romeropelaez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:55:27 | 00:05:32 |
25 | 10 | Yolanda Bes Carrasco | Redolat Team | Veterano A - F | 00:55:48 | 00:05:34 |
26 | 13 | Esperanza Rubio Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:57:01 | 00:05:42 |
27 | 14 | M Lluch Blasco | C.a. Avapace Corre | Veterano B - F | 00:57:10 | 00:05:43 |
28 | 15 | Ester Garcia Castillo | Independiente | Veterano B - F | 00:57:42 | 00:05:46 |
29 | 11 | Laura Casilda Moscardo | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:57:48 | 00:05:46 |
30 | 16 | Teresa Gil Mas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:57:49 | 00:05:46 |
31 | 1 | Imma Comes Iglesia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - F | 00:57:49 | 00:05:46 |
32 | 2 | Carmen Luisa Dolz Ramon | C.a. Avapace Corre | Veterano C - F | 00:58:50 | 00:05:53 |
33 | 4 | Esther Bataller Martinez | Independiente | Senior - F | 00:58:54 | 00:05:53 |
34 | 17 | Amparo Ralo Tornero | Torrent Corre | Veterano B - F | 00:59:33 | 00:05:57 |
35 | 5 | Lucia Gonzalez Sanahuja | Independiente | Senior - F | 00:59:44 | 00:05:58 |
36 | 12 | Lupe Rebollo Munoz | Taulains Alfafar | Veterano A - F | 00:59:57 | 00:05:59 |
37 | 18 | Silvia Ferrer Dolz | Independiente | Veterano B - F | 00:59:57 | 00:05:59 |
38 | 6 | Maria Jose Garcia Sarrion | C.a. Marjana Chiva | Senior - F | 01:00:23 | 00:00:02 |
39 | 3 | Amparo Brull Martinez | C.c. A La Marxeta | Veterano C - F | 01:00:38 | 00:00:03 |
40 | 7 | Nuria Martinez Oliva | Independiente | Senior - F | 01:01:44 | 00:00:10 |
41 | 13 | Vanesa Parra Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 01:01:53 | 00:00:11 |
42 | 19 | Suni Miret Marchuet | Burjarunners | Veterano B - F | 01:02:36 | 00:00:15 |
43 | 8 | Nerea Tomas Navarro | C.a. Alfara | Senior - F | 01:02:45 | 00:00:16 |
44 | 4 | Charo Panizo Ollero | C. A. Murcielagos | Veterano C - F | 01:09:44 | 00:00:58 |
Clasificación Equips Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Crespo Runners | 68 | Fran Barbera Bru => Pts: 6 - 00:35:53 (00:03:35) Jorge Lopez Ramos => Pts: 13 - 00:37:26 (00:03:44) Toni Barberan => Pts: 14 - 00:37:30 (00:03:45) Mapi Del Coso Pozo => Pts: 35 - 00:40:42 (00:04:04) |
2 | Ct Rehab Esport Aldaia | 120 | Jose Roman Alonso Ortiz => Pts: 17 - 00:38:20 (00:03:50) Andres Bolinches Ariza => Pts: 18 - 00:38:22 (00:03:50) Jorge Carrion Taberner => Pts: 26 - 00:39:37 (00:03:57) Leo Brox Martinez => Pts: 59 - 00:43:05 (00:04:18) |
3 | Torrent Corre | 162 | Juan Jose Vaz Saez => Pts: 10 - 00:36:56 (00:03:41) Andres Fajardo Valenzuela => Pts: 30 - 00:40:07 (00:04:00) Javier Munoz Serrano => Pts: 44 - 00:41:40 (00:04:10) Liz Karina Fernandez Gauto => Pts: 78 - 00:45:14 (00:04:31) |
4 | C.a. Sense Limits Aldaia | 170 | Salvador Lopez Borrull => Pts: 23 - 00:39:15 (00:03:55) Juan Contreras Lucas => Pts: 27 - 00:39:49 (00:03:58) Juanma Moreno Mercado => Pts: 39 - 00:40:51 (00:04:05) Maria Jose Andres Garcia => Pts: 81 - 00:45:30 (00:04:33) |
5 | Torrent Runners | 252 | Sergio Calderon Sanchis => Pts: 38 - 00:40:46 (00:04:04) Ximo Orti Munoz => Pts: 49 - 00:42:25 (00:04:14) Rafa Vilanova Romero => Pts: 53 - 00:42:42 (00:04:16) Belen Cano Moyano => Pts: 112 - 00:48:44 (00:04:52) |
6 | Taulains Alfafar | 309 | Santiago Piquer Rosello => Pts: 28 - 00:39:55 (00:03:59) Mario De La Cruz => Pts: 57 - 00:42:59 (00:04:17) Manuel Sanmartin Romeu => Pts: 61 - 00:43:14 (00:04:19) Maria Elizabeth Paulista Bonet => Pts: 163 - 00:54:55 (00:05:29) |
7 | C.a. Vila De Alaquas | 343 | Mario Garde Olcina => Pts: 40 - 00:41:29 (00:04:08) Oscar Belinchon Belda => Pts: 97 - 00:47:37 (00:04:45) Jose Vicente Alos Perez => Pts: 100 - 00:47:53 (00:04:47) Alicia Gil Martinez => Pts: 106 - 00:48:24 (00:04:50) |
8 | C.a. Marjana Chiva | 379 | Miguel Rodriguez Guillen => Pts: 32 - 00:40:27 (00:04:02) Antoni Espinoza Galarreta => Pts: 56 - 00:42:54 (00:04:17) Maria Domingo Lozano => Pts: 92 - 00:46:58 (00:04:41) Maria Jose Garcia Sarrion => Pts: 199 - 01:00:23 (00:00:02) |
9 | C. A. Murcielagos | 380 | Alejandro Jose Abad Garcia => Pts: 21 - 00:38:56 (00:03:53) Carlos Javier Domingo Figueres => Pts: 75 - 00:45:04 (00:04:30) Antonio Lopera Lopez => Pts: 74 - 00:45:04 (00:04:30) Charo Panizo Ollero => Pts: 210 - 01:09:44 (00:00:58) |
10 | Escuela Del Corredor Paco Milan | 396 | Antoni Arenas Caliz => Pts: 46 - 00:42:09 (00:04:12) Mª Carmen Aranda Banda => Pts: 99 - 00:47:38 (00:04:45) Luis Gasull Navarro => Pts: 107 - 00:48:34 (00:04:51) Francisco Artero Romero => Pts: 144 - 00:52:09 (00:05:12) |
11 | The Kenyan Urban Way | 402 | Jesus Chisbert Alonso => Pts: 12 - 00:37:22 (00:03:44) Salvador Garcia Monserrat => Pts: 125 - 00:50:19 (00:05:01) Begona Colomer Ferrero => Pts: 126 - 00:50:22 (00:05:02) Marta Ortega => Pts: 139 - 00:51:47 (00:05:10) |
12 | C.a. Avapace Corre | 614 | Jesus Fernandez Pla => Pts: 140 - 00:51:48 (00:05:10) David Ruiz Fernandez => Pts: 149 - 00:52:55 (00:05:17) Ana Dominguez Luna => Pts: 150 - 00:52:55 (00:05:17) M Lluch Blasco => Pts: 175 - 00:57:10 (00:05:43) |